ZŠ a MŠ SEDLEC

Rozvrh zájmových kroužků

Angličtina pro 1. ročník

  • Pondělí 15.00 – 15.45
  • Ondřej Plecháč
  • Angličtina hravou formou – písničky, básničky. Základní témata.
  • Začátek 7.10.
  • Cena 400 Kč/pol.

Konverzace (4. a 5. ročník)

  • Pondělí 15.00 – 15.45
  • Emanuela Vávrová
  • Jednoduchá slovní zásoba a fráze na základní témata, písničky, dramatizace.
  • Začátek 7.10.
  • Cena 400 Kč/pol.

Angličtina pro 2. ročník

  • Úterý 15.00 – 15.45
  • Hana Nekolová
  • Angličtina hravou formou – písničky, básničky ... Základní témata.
  • Začátek 1.10.
  • Cena 400 Kč/pol.

Groove dance (2. – 5. ročník)

  • Úterý 15.00 – 15.45
  • Adéla Vorlíčková
  • Budeme tančit pro radost, naučíme se cítit rytmus a vytvářet vlastní choreografie.
  • Pro malý počet přihlášených kroužek neotevřen.

Výtvarný s keramikou

  • (1. – 5. ročník)
  • Středa 15.15 – 16.15
  • Lucie Medová
  • Seznámení s různými výtvarnými technikami, práce s keramickou hlínou.
  • Začátek 2.10. (1x14 dní)
  • Sudý týden 1. a 2. ročník
  • Lichý týden 3.,4. a 5. ročník
  • Částka 400 Kč je na materiál.

Rybářský s informatikou

  • (3. – 5. ročník)
  • Středa 17.00 – 18.30
  • Martin Kůs
  • První pololetí bude zaměřeno na informatiku a programování, druhé se bude věnovat rybaření, teorie i praxe.
  • Pro malý počet přihlášených toto pololetí neotevřen. V druhém pololetí je možno se dohlásit na rybářský kroužek (bez informatiky).

Vaření

  • (3. – 5. ročník)
  • Čtvrtek 14.15 – 15.15
  • Roman Císař
  • Příprava jednoduchých jídel studené i teplé kuchyně.
  • Začátek 3.10. (1x14dní)
  • Sudý týden skupina 1, 2 od 13.10 – 14.10
  • Lichý týden skupina 3, 4 od 14.15 – 15.15
  • Rozdělení do skupin mají děti v notýsku.
  • Částka 400 Kč je na suroviny.

Sportovní kroužek (1. – 5. r.)

  • Středa 14.45 – 15.30
  • Irena Holoubková
  • Sportovní aktivity, míčové hry, soutěže
  • Začátek 2.10.
  • Zdarma

Míčové hry (1. – 3. ročník)

  • Úterý 16.00 – 16.45
  • Ivo Hruška
  • Nácvik míčových her
  • Začátek 1.10.
  • Cena 400 Kč/pol.

Nabízíme mimoškolní kroužky v naší tělocvičně organizované jinými subjekty:

Taneční kroužek

  • Pondělí 14.00 – 14.45
  • Filip Gregoriades
  • Tanec
  • Už probíhá..

Florbal (3. – 5. ročník)

  • Pondělí 15.00 – 16.00
  • Jakub Svárovský
  • Florbal
  • Začátek 7.10.
  • Cena 900 Kč/pol.

Zumba (1. – 5. ročník)

  • Čtvrtek 14.30 – 15.30
  • Hana Hrochová
  • Zumba
  • Už probíhá..